Hizmetlerimiz - Testko Danışmanlık - 0312 491 55 77

Hizmetlerimiz

EAC Ülkeleri Sertifika Süreçleri

EAC Ülkeleri Sertifika Süreçleri

EAC Sertifikası , EAC Deklerasyonu , Yangın Sertifikası , Devlet Kayıt Belgesi, Araç Tip Onay belgesi (OTTC), Tıbbi Kayıt Belgesi, Muafiyet Mektubu, Gost-R Belgesi, Kazakistan Gost-K Belgesi, Patlamaya Dayanıklı Ekipmanlar Uygunluk Belgesi, Rusya Deniz ve Nehir Gemi Tescil Belgelendirmesi.

Rusya Federasyonu başta olmak üzere EAC üye ülkeleri içerisinde gerekli olan tüm sertifika süreçleri ile ilgili hizmet sağlanmaktadır.

Görüntüle
Hükümet Kontratları ve Özel Sertifikalar

Hükümet Kontratları ve Özel Sertifikalar

Test-ko olarak diğer güçlü olduğumuz alanda diğer ülke süreçlerinde istenilen özel sertifikalandırmalar ve belgelerdir.

Bunların başında 2007/46 E İşaretleme Araç Tip Onayı, Diğer VOC ( Verification of Conformity ) Süreçleri olan SASO Sertifikası, Saber Program Sertifikalandırması (Suudi Arabistan), Nijerya Soncap Sertifikası, Kenya PVOC Sertifikası, Cezayir ve Irak kontratları, CCC Çin Sertifika Programı, CARB Sertifikası gelmektedir.

Görüntüle
CE İşaretleme ve ISO Belgelendirme

CE İşaretleme ve ISO Belgelendirme

CE İşaretleme, ürünlerin Avrupa Birliği normları dahilinde teknik şartnamelere uygunluğunun kontrol edilerek malların serbest dolaşımını sağlayabilmek adına geliştirilmiş olan sistemin genel adıdır.
 
ISO Belgelendirme, Uluslararası akredite kuruluşlar tarafından yazılmış olan teknik mevzuatların birleştirilerek oluşturulmuş olan ortak kalite ve güvenlik sisteminin adıdır. İlgili mevzuatlar alt kırılımlar doğrultusunda ürün gruplarına ve süreçler açısından detaylandırılmıştır.

Görüntüle