Biz Kimiz ? - Testko Danışmanlık - 0312 491 55 77

Kurumsal

Biz Kimiz ?

Bize Ulaşın

Test-ko, olarak bizler değişen dünya koşulları doğrultusunda uluslararası ticaret dinamiklerini yakından takip eden ve bu doğrultuda danışmanlığını yaptığımız firmalarımıza sertifika, test ve belgelendirme süreçlerinde hizmet veren bir kuruluşuz.  

Merkez ofisi Moskova’da olan Test-ko kurulduğu tarihten itibaren güvene dayalı olan müşteri ilişkileri yönetimi ile sağlam adımlar ile geleceğe yürümektedir. Deneyimli kadromuz ile dinamik ve güncel bilgiye sahip yeni arkadaşlarımızın katılımıyla sürekli gelişme açık bir devinim oluşturmaktayız.

Gümrük Birliği Sertifikasyon Programında var olan tüm sertifika reglementlerinde akredite olan Test-ko, EAC Sertifika, Gost Belgelendirme, SGR gibi fazla talebin olduğu alanlarda hızlı ve güven dolu hareket kabiliyetine sahip olmasının yanı sıra OTTC, Yangın Sertifikasyonu ve SGR gibi daha karışık süreçlerde de deneyimi ile rakiplerinden bir adım ileride olmayı hedeflemektedir. Şirket müşterilerin talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini genişleten Test-ko günümüzde CE belgelendirme, ISO Belgelendirme, Malzeme Testleri, CCC Belgelendirme, Ukr-Sepro, Carb Sertifikasyonu, ECE R İşaretleme gibi diğer alanlarda da hizmet sağlayan ve merkez ofisin yanı sıra Ankara ve Bursa ofisleri ile müşterilerine daha da yakın olmayı tercih eden bir kurum yapısına kavuşmuştur. Slovakya’nın en güçlü test kuruluşu ile yapmış olduğumuz antlaşma çerçevesinde Rusya ve Türkiye temsilcilikleri alınmıştır. ITB firması ile yapılan antlaşma doğrultusunda Türkiye satış ve pazarlama faaliyetleri birlikte yürütülmektedir. Ayrıca son olarak Belçika akredite kuruluşu ile yapılan antlaşma doğrultusunda 2007/46 yönetmeliği doğrultusunda da hizmet verebilir hale gelmiş durumdayız.

Biz Kimiz ?
Hakkı Emre Tezcan Biz Kimiz ?